Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie dotyczące możliwości i funkcji specjalistycznej bazy danych pn. Patent Inspiration.

Realizatorzy  projektu MareMed – CIAM Sp. z o.o. oraz Pomorski Uniwersytet Medyczny – ogłosili konkurs na projekty obejmujące wszelkie prace B+R oraz wszelkie wyniki badań naukowych i prac rozwojowych, a także nowe innowacyjne pomysły o potencjale rynkowym, które mogą podlegać procesowi komercjalizacji.

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie zatytułowane: „Kluczowe elementy dobrego wniosku o dofinansowanie”, które odbędzie się  9 maja (czwartek) w godzinach 9:30 - 11:30. Zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

15 kwietnia 2019 r. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs w programie sektorowym INNOship dla branży stoczniowej na realizację projektów obejmujących B+R (badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, które mogą być uzupełnione o prace przedwdrożeniowe).

CTTM zaprasza pracowników AM na kolejne szkolenie dotyczące tworzenia innowacji pt. Bionika, biomimetyka, biomimikra – wynalazczość inspirowana naturą, które odbędzie się 18 kwietnia (czwartek) w godz.: 09:00-14:00 w Sali Senatu.