Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Szkolenie zatytułowane jest: „Zarządzanie w Akademii Morskiej projektami (współ)finansowanymi ze źródeł międzynarodowych”.

Na spotkanie zapraszamy pracowników AM zainteresowanych realizacją projektów oraz rozpoczynający realizację projektu w AM, m.in. kierowników i przyszłych kierowników projektów, asystentów finansowych i inne osoby zaangażowane w realizację projektów.

W programie:

• Procedury wewnętrzne AM i działy odpowiedzialne za  realizację projektów;
  • Obowiązki zespołów projektowych;
  • Zadania realizatorów projektu;
  • I wiele innych istotnych informacji niezbędnych podczas przygotowanie i realizacji projektu.

Szkolenie odbędzie się 10 czerwca (poniedziałek) w godzinach: 9.30 – 11.00 w sali 28.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..