Wydział Mechaniczny

Zapraszamy studentów Akademii Morskiej do udziału w Konkursie Fotograficznym Biura Karier pn. "Akademia Morska – morze przygód, wspomnień i historii".

To już XI edycja konkursu, w którym zgłaszacie swoje prace i wygrywacie wartościowe nagrody.
Najlepsze 12 fotografii znajdzie się w kalendarzu Biura Karier AM na 2020 rok.
Każdy ze studentów może przesłać max. 2 zdjęcia obrazujące temat konkursu. Zdjęcia powinny być, w jakości pozwalającej na wydruk w formacie A4 z rozdzielczością 300 DPI (minimum 2480x3500).

Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym prosimy przesyłać do 5 kwietnia 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najlepsze prace zostaną wyłonione przez Jury, a zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni, na uroczystej gali, która odbędzie się w maju 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu: