Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

28.11.2019 Joanna PLESZKO | Specjalista ds. Promocji

Spotkanie z dowódcami WOT oraz Legii Akademickiej

W dniu 3 grudnia 2019r. o godzinie 11.45 w auli Łaskiego Akademii Morskiej w Szczecinie będziemy gościć dowódcę 14 Brygady WOT oraz osobę odpowiedzialną z ramienia Sztabu WP za Legię Akademicką.
27.11.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 27 listopada 2019 nr 46/(271)/2019

Prezentujemy kolejny numer biuletynu CTTM zawierającego informacje dla branży morskiej z zakresu źródeł finansowania B+R+I, transferu wiedzy i komercjalizacji, możliwości rozwoju kariery naukowej i podnoszenia kompetencji, zmian legislacyjnych w zakresie zarządzania uczelnią i jej wynikami badań oraz wydarzeń istotnych dla branży.
26.11.2019 Joanna PLESZKO | Specjalista ds. Promocji

Akademia Morska W Szczecinie Na Targach Edukacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych.
25.11.2019 Joanna Orymowska | Biuro Rektora

Willowa 2 – nowa siedziba Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie

Po pięciu latach prac, w pełni realizujemy nasze zamierzenia. 22go listopada otworzyliśmy nową siedzibę Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie. Od teraz, studenci oraz wykładowcy, a także cała administracja Wydziału będą funkcjonować pod nowym adresem, przy ul. Willowej 2, w dawnym budynku Technikum Budowy Okrętów.
20.11.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 20 listopada 2019 nr 45/(270)/2019

20.11.2019 Aleksandra Łapko

Studenci specjalności Logistyka Turystyki Wodnej testowali grę planszową

Studenci III roku Logistyki ze specjalności Logistyka Turystyki Wodnej mieli możliwość przetestowania logistyczno-turystycznej gry planszowej autorstwa Regionalnego Biura Gospodarki Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie.
18.11.2019 dr hab. inż. Leszek Chybowski | Maritime University of Szczecin

Akademia Morska gospodarzem prac grupy roboczej 4 Akcji WECANet

W dniach 05-08 listopada 2019 roku w Akademii Morskiej w Szczecinie odbyły się prace grupy roboczej 4 (WG4) akcji COST nr CA OC-2017-1-22010 WECANet pn. „A pan-European Network for Marine Renewable Energy with a focus on Wave Energy”. Spotkanie dotyczyło nietechnicznych aspektów rozwoju przetworników energii fal morskich. Obecnie w akcji WECANet programu COST uczestniczy 31 krajów partnerskich.
18.11.2019 Joanna PLESZKO | Specjalista ds. Promocji

Nowa siedziba Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie

W piątek, 22 listopada o godz. 11:00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby Wydziału Mechanicznego przy ul. Willowej 2 w Szczecinie z planowanym udziałem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marka Gróbarczyka, JM Rektora dr. hab. inż. kpt. ż.w. Wojciecha Ślączki, prof. AMS i gospodarza wydarzenia Dziekana Wydziału Mechanicznego dr. hab. inż. Zbigniewa Matuszaka, prof. AMS oraz zaproszonych gości.
14.11.2019 Joanna Orymowska | Biuro Rektora

Akademia Morska i Interaktywne Muzeum Baroku – przed nami ciekawa współpraca

14 listopada podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie. Sygnatariuszami porozumienia są wiceprezes Stowarzyszenia i właściciel Pałacu Siemczyno – Bogdan Andziak oraz JM Rektor dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS.
13.11.2019 mgr inż. Małgorzata Cibor | Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej

Oferty zagranicznych staży, szkoleń i wydarzeń - KADRA 5/2019

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi ofertami zagranicznych staży, szkoleń i wydarzeń – KADRA 4/2019, które kierujemy do kadry akademickiej.