Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Kompania Honorowa AM Skład Kompanii Honorowej

SKŁAD KOMPANII HONOROWEJ AM w r.a. 2019/2020

aktualizacja z 4-10-2019

  1. Abdelhameed Omar
  2. Alankiewicz Maria
  3. Babulewicz Bartosz
  4. Bagińska Olga
  5. Biernacka Aniela
  6. Boniakowski Mateusz
  7. BrzezińskiHubert
  8. Bylicka Monika
  9. Dasyukevich Janina
  10. Gofryk Pamela
  11. Górnisiewicz Michał
  12. Górny Jakub
  13. Gurtatowski Patryk
  14. Harmash Oleksandr
  15. Jurkowski Jakub
  16. Kaczmarek Marta
  17. Karolak Jakub
  18. Kerimov Maksym
  19. Kozhych Oleksii
  20. Krzemińska Wiktoria
  21. Kudła Anna
  22. Łebek Bartosz
  23. Maciejewski Damian
  24. Magdenko Oleksander
  25. Maliszewski Piotr
  26. Mazurek Justyna
  27. Oflenda Aleksandra
  28. Palińska Aleksandra
  29. Pietraszewski Marcin
  30. Podbiał Hubert
  31. Połowin Wiktoria
  32. Rogowska Kamila
  33. Rogulski Tymoteusz
  34. Rup Patrycja
  35. Siciński Maciej
  36. Smoła Kacper
  37. Stanek Dawid
  38. Stypińska Natalia
  39. Sułkowska Anna
  40. Szczudło Mikołaj
  41. Szymonowicz Jakub
  42. Waluga Judyta
  43. Wałajtys Wiktoria
  44. Wielgosz Artur
  45. Wołodźko Paweł

SKŁAD KOMPANII HONOROWEJ AM w r.a. 2016/2017

  1. Bal Filip
  2. Bielecka Justyna
  3. Boniakowski Mateusz
  4. Brzózka Grzegorz
  5. Doch Krystian
  6. Dymitroglo Julia
  7. Dzienia Tomasz
  8. Gładziszewska Emilia
  9. Iskova Liliia
  10. Janiszewski Konrad
  11. Jaremba Adrian
  12. Jarmołowicz Kamila
  13. Kamińska Izabela
  14. Kamińska Kinga
  15. Karczewski Paweł
  16. Karolak Jakub
  17. Kołodziej Dawid
  18. Korneluk Adrian
  19. Kulblej Eric
  20. Łebek Agata
  21. Łoziński Adrian
  22. Łuniewski Dustin
  23. Maraszkiewicz Arkadiusz
  24. Markiewicz Piotr
  25. Mazur Maciej
  26. Mazurkiewicz Robert
  27. Piaskowski Kamil
  28. Rybczyński Szymon
  29. Siciński Maciej
  30. Stawicki Adrian
  31. Stecka Julia
  32. Sułkowska Anna
  33. Szubert Przemysław
  34. Twardowski Bartosz
  35. Wojciech Jakub
  36. Zalewska Angelika

aktualizacja z 1-10-2016

UCZESTNICY KOMPANII HONOROWEJ AM w r.a. 2015/2016:

  1. Bajdalska Natalia
  2. Białobrzeski Bartosz
  3. Bohatov Tamerlan
  4. Bonk Damian
  5. Brzózka Grzegorz
  6. Bukowiec Katarzyna
  7. Doch Krystian
  8. Dymitroglo Julia
  9. Feszczak Jagoda
  10. Głodek Bartłomiej
  11. Golański Michał
  12. Iskova Liliia
  13. Jaremba Adrian
  14. Jarmołowicz Kamila
  15. Juszczak Dawid
  16. Kaczmarczyk Rafał
  17. Kałkowska Elwira
  18. Kamińska Izabela
  19. Korneluk Adrian
  20. Kowalewski Jędrzej
  21. Kujawski Adrian
  22. Lemieszek Mateusz
  23. Łebek Agata
  24. Łoziński Adrian
  25. Mazur Sara
  26. Niedzielska Barbara
  27. Powaga Kajetan
  28. Przewoźnik Marta
  29. Przybylska Klaudia
  30. Rynkiewicz Dorota
  31. Rżysko Dajana
  32. Sudowska Karolina
  33. Stawicki Adrian
  34. Strycharz Anita
  35. Szubert Przemysław
  36. Szwed Kamil
  37. Szwed Sandra
  38. Woźniak Monika

aktualizacja z 3-10-2015

Skład Osobowy Kompanii Honorowej AM w r.a. 2013/2014:

  1. Bereźnicki Krzysztof
  2. Derwich Arkadiusz
  3. Gumiński Mariusz
  4. Hryhorenko Oleksii
  5. Juszczak Dawid
  6. Kaczmarczyk Rafał
  7. Kałkowska Elwira
  8. Kamińska Izabela
  9. Karovin Aliaksandr
  10. Kąkol Krzysztof
  11. Kotasiński Radosław
  12. Kujawski Adrian
  13. Lemieszek Mateusz
  14. Łebek Agata
  15. Mazur Krzysztof
  16. Rżysko Dajana
  17. Sienkiewicz Paweł
  18. Sikorski Maciej
  19. Szatanek Bartłomiej
  20. Szturo Janusz
  21. Tkaczyk Konrad
  22. Wolanin Krzysztof
  23. Woźniak Krzysztof
  24. Woźniak Monika

aktualizacja z 18-12-2013

Byli uczestnicy Kompanii Honorowej:

  1. Antosik Katarzyna
  2. Badach Waldemar
  3. Baran Agnieszka
  4. Bielas Magdalena
  5. Bonk Damian
  6. Brzóska Kamil
  7. Budzisz Bartosz
  8. Ciszkowska Agata
  9. Cyrulewski Marek
  10. Derwich Arkadiusz
  11. Golec Piotr
  12. Grzeczkowicz Aleksandra
  13. Grzeczkowicz Pamela
  14. Hauser Sebastian
  15. Jaliński Tomasz
  16. Jełkaszew Paweł
  17. Judzyszyn Paulina
  18. Kaczmarska Małgorzata
  19. Kamińska Aleksandra
  20. Kawszyn Marcin
  21. Kowalczyk Mateusz
  22. Krupiński Łukasz
  23. Lewandowski Gracjan
  24. Lipińska Justyna
  25. Łabuś Radosław
  26. Maksimczyk Eugeniusz
  27. Mazurkiewicz Karolina
  28. Milewski Patryk
  29. Olech Bartosz
  30. Pesta Izabela
  31. Polak Paweł
  32. Polak Piotr
  33. Przygoda Krzysztof
  34. Ptaszyński Dawid
  35. Skokowski Paweł
  36. Solonyna Oleksii
  37. Stałęga Milena
  38. Sudoł Arkadiusz
  39. Szadurski Radosław
  40. Włodarczyk Leszek
  41. Żukowski Vadzim
Autor: Administrator Stron Internetowych