WinGD.">

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Do 31.10.2019 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów z grupy docelowej do udziału w naborze na wyjazdy na praktyki lądowe realizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2019/2020 w Szwajcarii w firmie WinGD.

KTO MOŻE ZOSTAĆ WYJECHAĆ

W wyjeździe może wziąć udział student Akademii Morskiej w Szczecinie studiujący na kierunkach inżynierskich Mechanika i Budowa Maszyn lub Mechatronika na 3 lub 4 roku studiów I stopnia oraz studenci studiów magisterskich na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (uwaga student musi mieć status studenta przez cały czas mobilności - nie ma możliwość wyjazdy jako absolwent).
Warunkiem udziału jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. Spośród zgłoszonych kandydatów, spełniających wymogi językowe zostanie wybranych maksymalnie 8 osób z najlepszymi wynikami nauce, które wezmą udział w rozmowach kwalifikacyjnych na Uczelni i z przedstawicielem firmy WINGD. Do udziału w praktykach zostaną zakwalifikowane maksymalnie 4 osoby.

WARTO WIEDZIEĆ

Praktyka będzie realizowana w firmie WinGD w Szwajcarii (miejscowość Winterthur) W trakcie praktyki studenci będą brali udział w testowaniu nowego symulatora silnika napędzanego LNG przygotowywanego przez firmę. To niepowtarzalna szansa na udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w branży morskiej i zdobycie unikalnego doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w trakcie waszej kariery. Taki wyjazd to również świetna szansa na dalszą języka obcego w praktyce oraz poznanie nowego, ciekawego kraju oraz międzynarodowej społeczności w firmie WinGD.

JAK DŁUGO TRWA PRAKTYKA ERASMUS+?

Praktyki będą trwać 2 miesiące (60 dni)

STAWKI STYPENDIÓW

Każdy z zakwalifikowanych studentów do udziału w praktyce otrzyma łączne w stypendium w wysokości 1675,00 EURO w tym:

• - 2 miesięczne stypendium w wysokości 700 EURO miesięcznie
  • - jednorazowy ryczałt na koszty podróży w wysokości 275,00 EURO.

Więcej informacji u Koordynatora Uczelnianego ERASMUS+

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? Wypełnij załączony formularz zgłoszeniowy oraz przygotuj CV i złóż je w Dziale ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej (pok. 102, Wały Chrobrego) do 31.10.2019 do godz. 15:30. Jeżeli posiadasz certyfikat językowy na poziomie B2 dołącz go do zgłoszenia. W przeciwnym wypadku zostaniesz zaproszony na test języka angielskiego w SNJO.

Ewa Tarabicka
Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej
pok 102 (budynek Uczelni Wały Chrobrego)
tel 91 480 93 45