Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

23 pażdziernika br. AMS reprezentowana przez Prorektora ds. Morskich Arkadiusza Tomczaka podpisała umowę o współpracy partnerskiej z Przewodniczącym Organizacji Martnarzy Kontraktowych NSZZ "Solidarność" Panem Tymoteuszem Listewnikiem.

Instytucje wypracowały zniżki dla marynarzy na kursy i szkolenia podstawowe, wyższe oraz specjalistyczne, realizowane w Ośrodku

Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego. Na zdjęciu: od prawej Prorektor ds. Morskich Arkadiusz Tomczak oraz Tymoteusz Listewnik Przewodniczący Organizacji Martnarzy Kontraktowych NSZZ “Solidarność”.