Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Praktyki Aktualności

16.01.2020

Podsumowanie roku 2019

Rok 2019 był dla naszego pionu aktywny i obfitujący w ciekawe spotkania.
12.11.2019

20. Doroczne Walne Zgromadzenie IAMU

Na zdjęciu: Prorektor ds. Morskich Arkadiusz Tomczak
W dniach od 29 października do 2 listopada w Tokio miało miejsce 20. Coroczne Zgromadzenie Ogólne członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów Morskich IAMU. Celem spotkania było omówienie najnowszych postępów i przyszłych trendów w edukacji morskiej, szkoleniach, badaniach. W spotkaniu wziął udział Pan Arkadiusz Tomczak, Prorektor ds. Morskich AMS.
05.11.2019

4 Grudnia 2019 r. Targi Pracy!!!

Biuro Karier AMS 4 grudnia br. zaprasza wszystkich na Targi Pracy. Wydarzenie odbędzie się na ul. Szczerbcowej, na Wydziale WIET, od godziny 9:00.
05.11.2019

Umowa współpracy partnerskiej z OMK NSZZ “Solidarność”

Na zdjęciu: od prawej Prorektor ds. Morskich Arkadiusz Tomczak oraz Tymoteusz Listewnik Przewodniczący Organizacji Martnarzy Kontraktowych NSZZ "Solidarność"
23 pażdziernika br. AMS reprezentowana przez Prorektora ds. Morskich Arkadiusza Tomczaka podpisała umowę o współpracy partnerskiej z Przewodniczącym Organizacji Martnarzy Kontraktowych NSZZ "Solidarność" Panem Tymoteuszem Listewnikiem.
05.11.2019

Umowa o współpracy pomiędzy AMS a RZGW

Na zdjęciu: od prawej Prorektor ds. Morskich Arkadiusz Tomczak oraz Dyrektor RZGW Pan Marek Duklanowski.
Pan Prorektor ds. Morskich Arkadiusz Tomczak podpisał z Dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Panem Markien Duklanowskim umowę o współpracy.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę