Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Studium Nauki Języków Obcych Spis pracowników

Skład SNJO

Kierownik SNJO
mgr Magda Kosińska

Sekretariat
Dorota Curzydło

tel: +48 91 48 09 377
fax: +48 91 48 09 377
e-mail: snjo@am.szczecin.pl

Spis pracowników Studium Nauki Języków Obcych

Nauczyciele języka angielskiego

  1. mgr Marek Biegański, m.bieganski@am.szczecin.pl
  2. mgr Marzena Gajewy, m.gajewy@am.szczecin.pl
  3. mgr Halina Gajewska, h.gajewska@am.szczecin.pl
  4. mgr Magdalena Gunia, m.gunia@am.szczecin.pl
  5. mgr Irena Góra-Kosicka, i.kosicka@am.szczecin.pl
  6. mgr Janusz Kłosiński, j.klosinski@am.szczecin.pl
  7. mgr inż.Zofia Korcz, z.korcz@am.szczecin.pl
  8. mgr Joanna Kowalczyk, j.kowalczyk@am.szczecin.pl - urlop
  9. mgr Krzysztof Mastalerz, k.mastalerz@am.szczecin.pl
  10. mgr Agnieszka Misiak, a.misiak@am.szczecin.pl
  11. mgr Ewa Ślufarska-Miączyńska, e.slufarska@am.szczecin.pl - urlop
  12. mgr Grzegorz Wilento, g.wilento@am.szczecin.pl
  13. mgr Katarzyna Skarbek, k.skarbek@am.szczecin.pl
  14. mgr Katarzyna Zawadzka, k.zawadzka@am.szczecin.pl
  15. mgr Małgorzata Zgrych, m.zgrych@am.szczecin.pl

Nauczyciele języka hiszpańskiego

  1. mgr Joanna Kowalczyk, j.kowalczyk@am.szczecin.pl - urlop
  2. mgr Alejandro Rogla Irun, a.rogla@am.szczecin.pl

Nauczyciele języka niemieckiego

  1. mgr Magda Kosińska, m.kosinska@am.szczecin.pl
  2. mgr Irena Góra-Kosicka, i.kosicka@am.szczecin.pl

Nauczyciele języka norweskiego

  1. mgr Magdalena Gunia, m.gunia@am.szczecin.pl

Pracownicy administracyjni oraz biblioteka

inż. Dorota Curzydło, d.curzydlo@am.szczecin.pl

Autor: Administrator Stron Internetowych