Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Klub Kapitanów Aktualności

10.11.2019 Administrator Stron Internetowych

Uroczyste poświęcenie i nadanie sztandaru dla SKKŻW

Szczeciński Klub Kapitanów Żeglugi Wielkiej doczekał się swojego sztandaru. Jego poświęcenie i przekazanie odbyło się w miniona niedzielę w kościele morskim pw.św. Jana Ewangelisty w Szczecinie.

Morskie spotkania

W związku z inauguracją kolejnego roku akademickiego przez Akademię Morską w Szczecinie absolwenci tej uczelni i jej poprzedniczek spotkali się w minioną sobotę przy kamieniu upamiętniającym Państwową Szkołę Morską.

Odsłonięcie tablicy Kapitanów Żeglugi Wielkiej

W dniu 29/10/2019 na Skwerze Kapitanów na Łasztowni dokonano odsłonięcia tablicy Kapitanów Żeglugi Wielkiej
10.11.2019 Administrator Stron Internetowych

Uroczystość “Niepodległość na Maszt” oraz odsłonięcie tablicy z Memoriałem Stowarzyszeń Morskich Szczecina

Uroczystość "Niepodległość na Maszt" oraz odsłonięcie tablicy z Memoriałem Stowarzyszeń Morskich Szczecina

Odsłonięcie map

W dniu 09.06.2018 r., podczas Dni Morza, na "Skwerze Kapitanów", na Łasztowni w Szczecinie odbyło się odsłonięcie dwóch map:
10.11.2019 Administrator Stron Internetowych

Kołobrzeg 25-27 maja 2018r.

W dniach 25-27 maja 2018r., na zaproszenie Polskiej Żeglugi Bałtyckiej oraz Ligi Morskiej i Rzecznej, w Kołobrzegu,

Przyjęcie księdza Stanisława Flisa w poczet honorowych członków SKKŻW

odczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego Szczecińskiego Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej, w dniu 22 maja 2018 r. diecezjalny duszpasterz ludzi morza ks. Stanisław Flis, został przyjęty w poczet honorowych członków SKKŻW.