Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Zakład Fizyki Pracownicy

Katedra Fizyki i Chemii

ul. Wały Chrobrego 1-2
tel. 91-48-09-314
e-mail: kfich@am.szczecin.pl

p.o. Kierownik Katedry

dr Bohdan Bieg, pok. 36A

tel. 91-48-09-333
e-mail: b.bieg@am.szczecin.pl

dr hab. Janusz Chrzanowski, prof. AM, pok. 35
tel. 91-48-09-313
e-mail: j.chrzanowski@am.szczecin.pl

dr inż. Agnieszka Kalbarczyk-Jedynak, pok. 135
tel. 91-48-09-369; 91-48-09-567
e-mail: a.kalbarczyk@am.szczecin.pl

dr Agata Kowalska, pok. 136
tel. 91-48-09-369; 91-48-09-541
e-mail: a.kowalska@am.szczecin.pl

dr Konrad Marosek, pok. 39
tel. 91-48-09-314
e-mail: k.marosek@am.szczecin.pl


dr Magdalena Ślączka-Wilk, pok. 136
tel. 91-48-09-369; 91-48-09-541
e-mail: m.wilk@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt. ż.w. Zbigniew Bobrowski, pok. 38
tel. 91-48-09-314
e-mail: z.bobrowski@am.szczecin.pl

mgr inż. Konrad Ćwirko, pok. 48
tel. 91-48-09-318
e-mail: k.cwirko@am.szczecin.pl

mgr Marcin Krogulec, pok. 38
tel. 91-48-09-314
e-mail: m.krogulec@am.szczecin.pl

mgr inż. Czesław Wiznerowicz, pok. 43B
tel. 91-48-09-317
e-mail: c.wiznerowicz@am.szczecin.pl

inż. Paulina Mitan-Zalewska, pok. 38
tel. 91-48-09-314
e-mail: p.mitan@am.szczecin.pl

Grażyna Gorzycka, pok. 43A
tel. 91-48-09-315
e-mail: g.gorzycka@am.szczecin.pl