Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Biblioteka Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku

Szkolenie biblioteczne on-line przeznaczone jest dla studentów I roku Akademii Morskiej w Szczecinie, studiów stacjonarnych pierwszego stopnia. Celem szkolenia jest dostarczenie studentom podstawowych informacji o bibliotece oraz zapoznanie z możliwościami katalogu komputerowego ALEPH (wyszukiwanie, zamawianie książek, sprawdzanie stanu konta czytelnika).

Dla studentów studiów stacjonarnych I-go roku z naboru 2019/2020 zaliczenie testu bibliotecznego jest OBOWIĄZKOWE i następuje w momencie uzyskania przez studenta 70% poprawnych odpowiedzi. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Rozwiązanie testu będzie możliwe do końca I-go semestru

Aby wypełnić test należy zalogować się na ——> platformie e-learningowej <—— używając:

• - jako nazwa użytkownika podajemy: nr albumu
  • - hasło jest identyczne z tym, którego używasz, by zalogować się do Wirtualnej Uczelni

Następnie należy wybrać zakładkę Szkolenie biblioteczne

Aby pozytywnie zaliczyć test, zapoznaj się:

• z opisami poszczególnych działów Biblioteki Głównej Akademii Morskiej
  • z filmikami instruktażowymi o korzystaniu z katalogu ALEPH
  • ze słownikiem zawierającym przydatne terminy i skróty używane w Bibliotece

Wszelkie pytania i problemy związane ze szkoleniem bibliotecznym należy zgłaszać w pokojach 506, 504 lub dzwoniąc pod numer tel. (91) 48 09 703. e-mail : infnauk@am.szczecin.pl