Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo
Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Akademia Morska w Szczecinie

Biblioteka Aktualności biblioteki

Godziny otwarcia

8 listopada 2019 (piątek) Biblioteka czynna 8.30 - 15.00 9, 10, 11 listopada 2019 Biblioteka nieczynna

Szkolenie Biblioteczne - test

Informujemy, że studenci I roku studiów stacjonarnych mogą zaliczać test biblioteczny.
11.11.2019 Administrator Stron Internetowych

Test bazy: Duke Mathematical Joural (DMJ)

Biblioteka Główna Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza studentów oraz pracowników naukowych do testowania bazy Duke Mathematical Joural (DMJ), bedącej jedną z czołowych baz czasopism matematycznych na świecie.

Sala Pracy Grupowej

AutoCad i Visio

Informujemy, że w Czytelni Multimedialnej (pok. 505) dostępne są programy Autocad i Visio. Zapraszamy do korzystania !

Gdzie publikować monografie naukowe – wykaz MNiSW

Poniższy link zawiera opublikowaną przez MNiSW listę wydawnictw, którym przypisano liczbę punktów (200 lub 80) za opublikowanie monografii naukowej.
20.08.2019

Bazy danych Głównego Urzędu Statystycznego

Osoby, które do różnych celów naukowo-badawczych lub dydaktycznych potrzebują danych statystycznych, zachęcamy do odwiedzenia strony Głównego Urzędu Statystycznego. Można tu uzyskać bezpłatny dostęp do baz dziedzinowych, zawierających dane statystyczne dotyczące między innymi inwestycji, handlu zagranicznego, transportu, demografii, środowiska, kultury, finansów.

Sala Pracy Grupowej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników Biblioteka otworzyła Salę Pracy Grupowej (pok. 501, V p.) Zapraszamy pracowników i studentów AM do korzystania ! Więcej informacji patrz —-> Sala Pracy Grupowej

Zmiana godzin otwarcia Biblioteki

15 lipca - 25 sierpnia 2019 - Biblioteka nieczynna 26 sierpnia - 20 września 2019 Biblioteka czynna od 9.00 do 15.00