Międzynarodowa Konferencja Naukowa - 16-17 maja 2019 roku w Hotelu Raddison Blue

Szanowni Państwo,
Instytut Zarządzania Transportem  Akademii Morskiej w Szczecinie wraz ze Stowarzyszeniem Zachodniopomorski Klaster Morski mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Inland Shipping Internaltional Conference 2019.

Konferencja odbędzie się 16-17 maja 2019 roku w Hotelu Raddison Blue mieszczący się w samym centrum Szczecina. Motywem przewodnim spotkania będzie tematyka związana z żeglugą śródlądową, która jest alternatywą dla transportu drogowego oraz wpisuje się w założenia i cele Zrównoważonej Polityki Transportowej Unii Europejskiej.

Konferencja jest wydarzeniem cyklicznym, które stawia sobie za cel spotkanie praktyków i naukowców oraz wymianę poglądów i doświadczeń z obszaru funkcjonowania żeglugi wodnej śródlądowej. Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu możliwości płynące ze współpracy nauki z przemysłem.

W ramach konferencji przewidujemy również imprezy towarzyszące.

TERMIN I MIEJSCE:
16-17 maja 2019 Hotelu Raddison Blue Szczecin

TEMATY:

1. Rola żeglugi śródlądowej w rozwoju społeczno-gospodarczym regionów.
  2. Znaczenia żeglugi śródlądowej w wielogałęziowych systemach transportowych oraz łańcuchach dostaw.
  3. Światowe i europejskie trendy w rozwoju żeglugi śródlądowej (infrastruktura, środki transportu, systemy sterowania).
  4. Polskie drogi wodne jako kluczowy element zielonego korytarza Bałtyk – Europa Środkowa i Południowa.
PUBLIKACJA
Planowane jest publikowanie artykułów naukowych w:
Transportation Research Procedia" (Elsevier) lub Scientific Journals of the Maritime University of Szczecin

KONTAKT / ZGŁOSZENIA:
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
Akademia Morska w Szczecinie
ul. H. Pobożnego 11
70-507 Szczecin

Formularz zgłoszenia udziału oraz informacje dotyczące Konferencji, noclegów, itp. na stronie: inship.am.szczecin.pl