We wtorek 22 stycznia w Sali Tradycji Akademii Morskiej w Szczecinie wręczone zostały doroczne nagrody Rektora dla studentów i doktorantów AM za rok akademicki 2017/18.

Wśród doktorantów, za szczególne osiągnięcia naukowe wyróżnieni zostali:

• Nagroda I stopnia – Radosław Gordon, doktorant II roku WM, Budowa i eksploatacja maszyn,
  • Nagroda II stopnia – Marek Staude, doktorant II roku WM, Budowa i eksploatacja maszyn,
  • Nagroda III stopnia – Paulina Kabulak, doktorantka IV roku WM, Budowa i eksploatacja maszyn,
  • Wyróżnienie – Katarzyna Prill, doktorantka IV roku WM, Budowa i eksploatacja maszyn,
  • Wyróżnienie – Dorota Stochła, doktorantka II roku WM, Budowa i eksploatacja maszyn,
  • Wyróżnienie – Bartosz Głowacki, doktorant III roku WM, Budowa i eksploatacja maszyn.

Nagrody rektorskie za szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne lub organizacyjne otrzymali:

• Nagroda naukowa I stopnia - Ilona Garczyńska, studentka IV roku WN, Geodezja i kartografia, I st.
  • Nagroda I stopnia – Kamila Jarmołowicz, studentka I roku WIET, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, II st.
  • Nagroda II stopnia – Joanna Szozda, studentka IV roku WIET, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, II st.
  • Nagroda III stopnia – Dominika Stasiak, studentka IV roku WIET, Transport I st.
  • Wyróżnienia:
    Konrad Janiszewski, student IV roku WN, Geodezja i kartografia, I st.
    Magdalena Łukowska, studentka IV roku WN, Transport, I st.
    Anna Rzęsikowska, studentka III roku WIET, Logistyka, I st.

Nagrody i wyróżnienia wręczyli JM Rektor dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AM oraz prorektor ds. nauczania, dr inż. Agnieszka Deja. Serdeczne gratulacje.