Szanowni Państwo,
Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej informuje, iż uruchomiona została rekrutacja na wyjazdy pracowników w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2018/19.

W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych wykładowców jak i pracowników administracyjnych do zgłaszania się na wyjazd. Termin zgłoszeń upływa 11.06.2018.

W ramach dostępnej puli miejsc można starać się o stypendium na:
  1. Wyjazd nauczyciela akademickiego w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych. Wyjazd trwający około tygodnia (minimum 2 dni robocze) w ramach, którego należy przeprowadzić w Uczelni Partnerskiej minimum 8 godzin dydaktycznych ze studentami danej Uczelni. Dokładny program prowadzanych zajęć, wskazanie grupy docelowej jest ustalane w porozumieniu z Uczelniami partnerskimi.
  2. Wyjazd pracownika (dotyczy również pracowników administracyjnych) w celach szkoleniowych. Wyjazd trwający około tygodnia (minimum 2 dni robocze) w ramach, którego realizuje się indywidualny program szkolenia ustalony z instytucją szkolącą (może być to zarówno Uczelnia jak i inne jednostki), którego celami jest wzrost kwalifikacji pracowników AMS (w zakresie dziedziny wynikającej z ich zakresu obowiązków) jak i rozwój internacjonalizacji w Akademii Morskiej w Szczecinie. Wyjazd najczęściej trwa około 5 dni roboczych i może być realizowany zarówno w Uczelniach Partnerskich AMS jaki i innych Uczelniach i instytucjach w krajach Unii Europejskiej i EOG pod warunkiem, iż wyjazd wpisuje się w cele określone powyżej.
Wszystkie osoby zainteresowane, zapraszamy do wypełnienia formularza zamieszczonego w załączeniu i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożenie w Dziale ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej (pok. 164).

Wszelkich informacji nt. wyjazdów ERASMUS+ uzyskacie Państwo u p. Małgorzaty Cibor (pok. 164 budynek AM przy Walach Chrobrego, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,Tel. 091 480 98 37).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ERASMUS+ WYJAZDY NAUCZYCIELA W CELU PROWADZENIA ZAJĘĆ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ERASMUS WYJAZDY PRACOWNIKA W CELACH SZKOLENIOWYCH