W ramach projektu „Nowe Horyzonty” realizowanego w pionie Prorektor ds. Nauczania, w terminie 30 marca -10 kwietnia 2019 odbyły się trzy spotkania w ramach szkolenia „Sztuka sprzedaży i negocjacji” (profesjonalna obsługa klienta, sprzedaż, skuteczna komunikacja w biznesie, itp.).
Prezentujemy kolejny numer biuletynu CTTM zawierającego informacje dla branży morskiej z zakresu źródeł finansowania B+R+I, transferu wiedzy i komercjalizacji, możliwości rozwoju kariery naukowej i podnoszenia kompetencji, zmian legislacyjnych w zakresie zarządzania uczelnią i jej wynikami badań oraz wydarzeń istotnych dla branży.
Studium Nauki Języków Obcych organizuje w maju oraz czerwcu egzaminy na certyfikaty językowe TOEIC oraz WiDaF.

W dniach 13-17 maja 2019 odbędą się Uczelniane mistrzostwa w języku angielskim dla studentów Akademii Morskiej w Szczecinie. Let’s play Kahoot!
Organizatorem mistrzostw jest Studium Nauki Języków Obcych. Zapraszamy!

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci  prof. dr. hab. inż. Jacka Namieśnika, JM Rektora Politechniki Gdańskiej.

W sobotę, 30 marca 2019 r. na Wydziale Inżynieryjno – Ekonomicznym Transportu odbyła się uroczystość wręczania dyplomów ukończenia studiów inżynierskich. W uroczystości wzięła udział Pani Prorektor ds. Nauczania dr inż. Agnieszka Deja, która wraz z Dziekanem Wydziału dr hab. Stanisławem Iwanem wręczyła dyplomy ukończenia studiów tegorocznym absolwentom.

Akademia Morska w Szczecinie
ogłasza nabór wniosków
o przyznanie nagrody
Wilka Morskiego.
Wnioski o przyznanie nagród należy składać w terminie
do 15 kwietnia 2019r.,
osobiście w Sekretariacie Prorektora ds. Nauczania Akademii Morskiej
w Szczecinie (pok.107)

Akademia Morska w Szczecinie przy współudziale Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprosiła młodzież ponadgimnazjalną do udziału w XII Konkursie Geograficzno-Nautologicznym.

W ramach projektu „Nowe Horyzonty” studenci Wydziału Mechanicznego pod opieką dr inż. II of. mech. okr. Piotra Treichela w dniach 02.04.-05.04.2019 uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Winterthur w Szwajcarii.
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi ofertami zagranicznych staży, szkoleń i wydarzeń – KADRA 2/2019, które kierujemy do kadry akademickiej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych i zapoznania się z naszą ofertą.

Do 5 kwietnia 2019 r., studenci AM mogą przesyłać zgłoszenia do XI edycji konkursu fotograficznego pt. "Akademia Morska – morze przygód, wspomnień i historii".