recepcjonistę w wymiarze -  0,5 etatu
w SDM Pasat ul. Starzyńskiego 9

Wymagania:

  • podstawy obsługi komputera,
  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe,
  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w pracę,
  • motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność w działaniu
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczny harmonogram dyżurów,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w systemie równoważnym,

Zadania:

  • pełnienie służb zgodnie z harmonogramem,
  • kontrola ruchu osobowego (wchodzących i wychodzących),
  • obsługa systemów alarmowych i ostrzegawczych,
  • obserwacja na monitoringu obiektu.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Oferty można składać także osobiście, tel. 091 48 09 604; w SDM Pasat
pokój nr 12.
Zastrzegamy sobie możliwość kontakty tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie  www.am.szczecin.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademię Morską w Szczecinie z siedzibą przy ul. Wały Chrobrego 1-2 zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z dnia 2016 poz. 922)".