osobę sprzątającą

• motywacja do pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

• utrzymanie czystości w przydzielonym rejonie sprzątania w tym m.in.:
  • wycieranie kurzu z mebli, urządzeń, parapetów itp,
  • odkurzanie wykładzin w pomieszczeniach,
  • zamiatanie, mycie, pastowanie, froterowanie podłóg w korytarzach,
  • utrzymanie w czystości sanitariatów,
  • mycie okien w pomieszczeniach.

Oferujemy:

• umowę o pracę  w wymiarze pełnego etatu,
  • praca w systemie 2 zmianowym, w godzinach 13.00 -21.00,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozbudowany pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: telefoniczny pod nr. 91 48 09 330, lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w Obiekcie Dydaktycznym przy ul. Dębogórskiej

Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku min. 5 lat,
Mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
Zadania:
  • konserwacja budynków budowlanych: drobne prace malarskie, tynkarskie, hydrauliczne,
  • okresowe utrzymywanie terenów zielonych: koszenie trawy, utrzymanie zielenie, grabienie liści.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • kopia dokumentów(skan)  potwierdzających posiadane doświadczenie i wykształcenie.

Oferty prosimy przesyłać do dnia 30.04.br. na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem; „Praca: konserwator - OD Dębogórska”.
Oferty można składać także osobiście w Obiekcie Dydaktycznym przy ul. Willowej 2 , tel. 091 48 09 940 lub 665-370-668; pokój nr 038.

Zastrzegamy sobie możliwość kontakty tylko z wybranymi kandydatami.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie  www.am.szczecin.pl

na stanowisko SPECJALISTY w Dziale ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • rekrutacja anglojęzycznych kandydatów z zagranicy
  • organizacja kursów języka polskiego dla obcokrajowców
  • aplikowanie o środki z funduszy zewnętrznych (np. Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA)
  • realizacja projektów finansowanych z NAWA w zakresie dot. spraw studenckich
  • planowanie i realizacja zadań z zakresu integracji i aktywizacji studentów
  • organizacja wydarzeń (spotkania, imprezy integracyjne, wizyty gości zagranicznych, szkolenia)
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy w uczelni wyższej
  • doświadczenie w aplikowaniu i realizacji projektów z dowolnych funduszy zewnętrznych
DODATKOWE ATUTY:
  • znajomość języka rosyjskiego
  • doświadczenie w programie ERASMUS+
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. 13-tka)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W treści e-maila prosimy wpisać poniższe informacje uzupełnione o stosowne dane:
  • wysokość oczekiwanego miesięcznego wynagrodzenia netto: _________;
  • poziom znajomości języka angielskiego (od A1 do C2): ___;
  • liczba lat doświadczenia w pracy w ramach umów o pracę: ___;
  • liczba lat doświadczenia w aplikowaniu i realizacji projektów z funduszy zewnętrznych: ___;
  • liczba lat doświadczenia w realizacji projektów finansowanych z programu ERASMUS: ___;
  • liczba lat doświadczenia w pracy w uczelni wyższej: ___;

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferty prosimy składać do dnia 22 kwietnia 2019 r.

Prosimy o dopisanie w CV oraz w e-mailu przewodnim następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Akademię Morską w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku
o ochronie danych osobowych; Dz. U. 2018 r. poz. 1000)
”.

Informacje dodatkowe: