Akademia Morska w Szczecinie zatrudni kierownika Domu Pracy Twórczej w Świnoujściu:

Zakres obowiązków:
- dokonywanie rezerwacji pokoi, sal wykładowych i pomieszczeń konferencyjnych ( w tym booking.com)
- prowadzenie gospodarki kasowej, wystawianie faktur sprzedażowych,
- windykacja należności za usługi zakwaterowania,
- odpowiedzialność za utrzymanie czystości, utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego obiektu,
- kontrola i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.

Pracodawca oferuje:
- pracę w ramach zatrudnienia na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość realizacji ciekawych projektów,
- stabilną pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
- pakiet świadczeń socjalnych w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych oraz trzynastą pensję.

Wymagania:
- wyższe wykształcenie (preferowane techniczne lub zarządzanie zasobami ludzkimi),
- min. 5 lat stażu pracy,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego,
- bardzo dobra obsługa komputera i kasy fiskalnej,
- znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych.

Proszę określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać do dnia 29 czerwca 2019 r. za pomocą przycisku Aplikuj.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie  www.am.szczecin.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademię Morską w Szczecinie z siedzibą przy ul. Wały Chrobrego 1-2 zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z dnia 2016 poz. 922)".

konserwatora – z obowiązkami robotnika gospodarczego
 w Obiekcie Dydaktycznym przy ul. Dębogórskiej

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • obsługa sprzętu elektrycznego zmechanizowanego, tj. kosiarka, karcher.

Zadania:

  • utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym i gotowości eksploatacyjnej sprzętu i urządzeń,
  • przygotowywanie pomieszczeń, terenów, na których mają odbywać się remonty,
  • prace gospodarcze, np. koszenie trawy, utrzymywanie zieleni, grabienie liści, odśnieżanie, prace porządkowe na obiektach.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Oferty można składać także osobiście w Obiekcie Dydaktycznym przy ul. Willowej 2 , tel. 091 48 09 940 lub 665-370-668; pokój nr 038.

Zastrzegamy sobie możliwość kontakty tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie  www.am.szczecin.pl

osobę sprzątającą

Wymagania:

  • motywacja do pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • utrzymanie czystości w przydzielonym rejonie sprzątania w tym m.in.:
  • wycieranie kurzu z mebli, urządzeń, parapetów itp,
  • odkurzanie wykładzin w pomieszczeniach,
  • zamiatanie, mycie, pastowanie, froterowanie podłóg w korytarzach,
  • utrzymanie w czystości sanitariatów,
  • mycie okien w pomieszczeniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę  w wymiarze pełnego etatu,
  • praca w systemie 2 zmianowym, w godzinach 13.00 -21.00,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozbudowany pakiet socjalny.