Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Szkolenie pt. „Zasady realizacji projektów finansowanych z Funduszy Norweskich i EOG” odbędzie się na Wałach Chrobrego w sali 28 dn. 9 maja (środa) w godz.: 10:30-11:30.
12 kwietnia 2018 r. w Szczecinie odbyła się kolejna edycja konferencji naukowej „Porty Morskie 2018”...

Publikacja współautorstwa dr. inż. Wojciecha Konickiego (Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie, Zakład Ochrony Środowiska)

11 kwietnia 2018 roku na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu odbył się wykład gościnny Jensa Masucha z GA-MA Consulting. Wykład dotyczył inicjatyw projektu South Coast Baltic w regionie Południowego Bałtyku i przeznaczony był dla studentów III roku Transportu studiujących na specjalności Eksploatacja Portów Jachtowych.

Złożony w programie COST międzynarodowy projekt pt. "A pan-European Network for Marine Renewable Energy with a focus on Wave Energy" uzyskał aprobatę realizacji. Jest to akcja sieciująca, która łączy ponad 100 uczestników z 25 krajów.