Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż kwartalnik Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie został zaindeksowany w bazie Web of ScienceTM  Core Collection Emerging Sources Citation Index Backfile (ESCI Backfile) stanowiącej archiwum bazy ESCI , do której Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie zostały włączone w ubiegłym roku.
Do 11.12.2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na praktyki lądowe realizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018 (styczeń - październik 2018).

Nabór wniosków potrwa od 2 stycznia do 2 marca 2018r. Dofinansowanie na realizację projektów badawczo-rozwojowych przez przedsiębiorstwa wraz z przygotowaniem do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Środki finansowe z INNOship mają wesprzeć działalność badawczo-rozwojową przemysłu stoczniowego.

5 grudnia br. odbędzie się spotkanie na temat naborów wniosków w programach: Interreg Europa Środkowa (trwa do 25 stycznia 2018) oraz Interreg Region Morza Bałtyckiego (trwa do 9 kwietnia 2018). Może to być już ostatnia szansa na uzyskanie wsparcia z tych programów w latach 2014 – 2020.