Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

11 kwietnia 2018 roku na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu odbył się wykład gościnny Jensa Masucha z GA-MA Consulting. Wykład dotyczył inicjatyw projektu South Coast Baltic w regionie Południowego Bałtyku i przeznaczony był dla studentów III roku Transportu studiujących na specjalności Eksploatacja Portów Jachtowych.

Jens Masuch jest przedstawicielem podmiotu zarządzającego projektem South Coast Baltic – Establishing durable cross-border boating destination management on the basis of the MARRIAGE cooperation network, finansowanego w ramach Interreg South Baltic Programme 2014-2020. Projekt ukierunkowany jest na zwiększenie ruchu turystycznego w niemieckich, polskich, litewskich oraz duńskich portach jachtowych. Akademia Morska jest jednym z partnerów projektu.