Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Spotkanie odbędzie się 15.02.2018 r. (czwartek) w godzinach 11:00-13:00 w Sali Rad Wydziałów PUM (s.109) przy ulicy Rybackiej 1. Spotkanie otwarte jest zarówno dla pracowników Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie jak i Akademii Morskiej w Szczecinie.

Wydarzenie dotyczy konkursu ogłoszonego 5 lutego br. przez Pomorski Uniwersytet Medyczny oraz CIAM Sp. z o.o., w ramach którego do dofinansowania wybranych zostanie co najmniej 5 projektów opartych na wynikach badań, które mogą być przedmiotem komercjalizacji.

Wartość pojedynczego grantu wyniesie do 100 000 zł brutto,  z czego do 90 000 zł brutto będzie można wykorzystać m.in. na zakup odczynników,  materiałów laboratoryjnych oraz sprzętu, usług badawczych, a także wyjazdy służbowe czy usługi informatyczne.

Pozostała część dofinansowania przeznaczona będzie na pakiet prawny, obejmujący m.in. badanie czystości danego rozwiązania, ochronę prawną. Ponadto z każdym z zespołów wybranych do dalszej współpracy zostaną przeprowadzone warsztaty, które będą miały na celu wstępne rozpoznanie uwarunkowań prawnych, które mogą mieć szczególnie istotny charakter z perspektywy planowania realizacji projektu oraz późniejszego wdrożenia usługi lub produktu na rynku.

Regulamin oraz dokumentacja dotycząca II konkursu dostępna jest na stronie: https://www.pum.edu.pl/uczelnia/ctt/inkubator-innowacyjnosci

Organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci uczestnictwa w spotkaniu drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14.02.1018 r .