Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

W dniu 23 listopada 2017 r.

na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie odbędą się Studenckie Targi Kariery. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania studentów Wydziału z potencjalnymi pracodawcami oraz podmiotami oferującymi praktyki.

 

Studenckie Targi Kariery organizowane są jako impreza towarzysząca XI Studenckiemu Sympozjum Logistyczno-Transportowemu "SeaPoint 2017". Zapraszamy studentów WI-ET do czynnego udziału w Targach.

Przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą – zapraszamy również do skorzystania z oferty Biura Karier Akademii Morskiej w Szczecinie. Pracownicy Biura sprawdzą, doradzą oraz podpowiedzą co zrobić, aby CV kandydata było prawidłowo przygotowane. Biuro Karier zaprasza do pokoju 34 na Wałach Chrobrego, w godzinach 10.00-14.00. CV można również przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (najlepiej, aby był to dokument w WORD).


Podmioty, które chcę jeszcze zgłosić swoją obecność na Targach, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (mgr inż. Izabela Kamińska).
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 20.11.2017 r.