Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

CTTM zaprasza do uczestnictwa w warsztatach pn. „Wprowadzanie wynalazków do obrotu rynkowego. Wymogi i dokumentacja” organizowanych dn. 18 maja (czwartek) w godz: 9:00-17:00 w sali 28 na Wałach Chrobrego.

CEL WARSZTATÓW

Podczas tych warsztatów chcielibyśmy pójść o krok dalej w tematyce komercjalizacji wyników badań i zapoznać naszych pracowników naukowych z bardzo ważną tematyką dla dóbr intelektualnych powstających m.in. na uczelniach tj. z dokumentowaniem wyników badań, tworzeniem dokumentacji technicznej, wymogami akredytacyjnymi i certyfikacyjnymi stawianymi np. urządzeniom wprowadzanym na rynek.

Warsztaty zostaną oparte na:
  • studiach przypadku eksperta prowadzącego tj. na wciągarce wolnobieżnej, przyrządzie pomiarowym oraz geofizycznej sondzie ultradźwiękowej,
  • wynalazku powstałym w AM (piany metalowo-ceramiczne).

ZAPEWNIAMY

Warsztaty zostaną poprowadzone przez doświadczonych ekspertów z Krakowa. Zapewniamy także materiały szkoleniowe oraz catering.

OCZEKUJEMY

W związku z tym, że warsztaty są finansowane przez AM oczekujemy obecności uczestnika przez cały dzień oraz podpisania oświadczenia o zachowaniu poufności w związku z otrzymanymi informacjami nt. pian metalowo-ceramicznych.

KOGO ZAPRASZAMY

Zaproszenie kierujemy w pierwszej kolejności do pracowników naukowych do 45 roku życia. Liczba miejsc: 10, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

POTWIERDZENIE CHĘCI UCZESTNICTWA

Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o mailowe potwierdzenie chęci uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 16 maja.