Wydział Nawigacyjny

W dniach 27-29 września w Barcelonie odbyło się 5. Międzynarodowe Sympozjum Naukowe dotyczące Sensorów  (5th International Symposium on Sensor Science).  W Sympozjum wzięli udział naukowcy z całego świata, m. in. z USA, Indii, Izraela, Albanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Polski. W sympozjum uczestniczył przedstawiciel Wydziału Nawigacyjnego (Instytutu Geoinformatyki) dr Grzegorz Stępień, który w części posterowej przedstawił pracę pt.:  Method of the determination of exterior orientation of sensors in Hilbert type space (Metoda określania orientacji zewnętrznej sensorów w przestrzeni Hilberta).

Szkolenie pt.: Bazy własności przemysłowej – jak szukać? odbędzie się 18 października br. w godzinach 9:45-11:15 w sali komputerowej 265. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względu na charakter szkolenia, liczba miejsc ograniczona.
24 października, Szczecinek, dla naukowców i przedsiębiorców. Spotkanie biznesowe pomiędzy zachodniopomorskimi naukowcami oraz przedsiębiorcami. Celem spotkania jest nawiązanie współpracy w zakresie badań i rozwoju oraz pozyskania funduszy na projekty innowacyjne. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z CTTM.

W październiku ubiegłego roku poinformowaliśmy Państwa, iż kwartalnik Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie został włączony do Emerging Sources Citation Index (ESCI).

Komisja Rekrutacyjna Wydziału Nawigacyjnego przyjmuje dokumenty od 8:00-15:00 w pokoju 131, telefon 735