samodzielnego technika
praca w obiekcie dydaktycznym przy ul. Willowej 2-4

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mechanik ewentualnie elektryk / elektronik / automatyk),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku w wyuczonej specjalności minimum 5 lat,
  • umiejętność pracy z techniką komputerową.

Mile widziane

  • dyplom morski motorzysty lub wyższy,
  • praktyczna umiejętność wykonywania prac obróbki skrawania, demontażu i montażu maszyn, ewentualnie spawania.

Zadania:

  • obsługa, konserwacja i naprawa sprzętu pomiarowego, stanowisk laboratoryjnych dydaktycznych   i badawczych,
  • nadzór techniczny nad eksploatacją  i prawidłowym wykorzystaniem sprzętu i urządzeń, pomoc w przygotowywaniu i udział w zajęciach dydaktycznych.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kopia dokumentów(skan)  potwierdzających posiadane kwalifikacje i wykształcenie.

Oferty prosimy przesyłać do dnia 23.02.br. na adres: Akademia Morska w Szczecinie  ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin z dopiskiem; Praca – samodzielny technik ”. Oferty można składać także osobiście w  Dziale Kadr pok.54 lub 57, tel. 091 48 09 326.

konserwatora z obowiązkami robotnika gospodarczego do prac ciężkich  w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego w pełnym wymiarze czasu pracy (godziny pracy 7.30 - 15.30) na okres próbny z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe.
  • CV.