AKADEMIA MORSKA
w Szczecinie

zatrudni
Ratownika wodnego
w obiekcie: Pływalnia, ul. Starzyńskiego 9a

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia Ratownika Wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami,
  • uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy,
  • zaangażowanie w pracę,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczny harmonogram dyżurów,
  • pracę w miłej atmosferze.

Zadania:

    • pełnienie dyżuru ratownika wodnego na wyznaczonym stanowisku zgodnie
      z harmonogramem pracy ratowników,
    • udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
    • prowadzenie ewidencji zużytych środków medycznych,
    • bieżące prowadzenie Dziennika Pracy Ratownika,
    • prowadzenie Dziennika Punktu Sanitarnego,
    • wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem sanitarnym basenu,
    • przygotowanie basenu do zawodów i imprez pływackich.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kopia dokumentów (skan)  potwierdzających posiadane kwalifikacje.

z dopiskiem; „Praca - ratownik Pływalnia AM”.
Oferty można składać także osobiście w obiekcie Pływalni, tel. 0914809762, pokój nr 4. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.