Wymagania:

  • dyplom morski - oficera elektroautomatyka okrętowego  na statkach o mocy maszyn głównych 750 kW i powyżej,
  • przeszkolenia w zakresie kwalifikacji morskich zgodnie z Konwencją STCW,
  • świadectwo zdrowia dla marynarzy (w razie braku ww. świadectwa gotowość wykonania w przychodni uczelnianej AM w Szczecinie).

Zadania:

  • dbałość o sprawność urządzeń elektrycznych i układów automatyki,
  • dbałość o utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych,
  • utrzymywanie w ciągłej sprawności technicznej elektrycznych systemów awaryjnych,
  • planowanie serwisów,
  • udział w przeglądach i remontach maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • dbałość o racjonalną gospodarkę materiałami i częściami zamiennymi,
  • współpraca z biurem armatora,
  • sporządzanie sprawozdań o stanie technicznym urządzeń,
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z praktykantami.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kopia dokumentów (skan) potwierdzających posiadane kwalifikacje,
  • informacja o dotychczasowym zatrudnieniu na statkach.

Oferujemy:

  • pracę w ramach zatrudnienia na umowę o pracę,
  • kabinę służbową z węzłem sanitarnym,
  • pakiet świadczeń w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie  www.am.szczecin.pl