W dniach 15-28 lipca odbyła się szkoła letnia w Aveiro (Portugalia), w której brali udział nauczyciele i studenci AM w Szczecinie. Szkoła została zorganizowana w ramach projektu ABC -MELES 2.0 którego nasza uczelnia jest liderem.

Celem szkoły było przetestowanie w praktyce różnych metod wsparcia dla przedsiębiorczych zespołów akademickich, w szczególności poprzez sesje coachingowe. Do Portugali wyjechały dwa zespoły projektowe:
  1. projekt SAR Bracelet, w składzie: Andrzej Lisaj, Sonia Rudzińska, Przemysław Hinc i Filip Zarzycki,
  2. projekt Virtual Doctor, w składzie: Jakub Rosik i Eric Kulbiej.

Towarzyszyli im nauczyciele (i przyszli ABC czyli Academic Business Coaches) Piotr Wołejsza i Bogusz Wiśnicki.

Wszyscy wrócili szczęśliwi i pełni pozytywnych wrażeń do gorącego Szczecina. A co z projektami biznesowymi? C.D.N.

Muito obrigado Aveiro!

Uczestnicy szkoły letniej z AM w Szczecinie podczas inauguracji szkoły letniej.

Pożegnalne zdjęcie ze szkoły letniej w Aveiro