Polski Związek Zarządców Statków, uwzględniając doniosłą rolę polskich marynarzy w sukcesie polskiego ship managementu, jak również wiążącą się z tym konieczność dbania o najwyższe standardy wyszkolenia marynarzy, niniejszym ogłasza ustanowienie nowej nagrody – Nagrody Polskiego Związku
Zarządców Statków dla Najlepszego Absolwenta Akademii Morskiej.

Nagroda ta ustanowiona została we współpracy z Partnerami: Akademią Morską w Gdyni, Akademią Morską w Szczecinie oraz Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni.

Do konkursu zapraszamy tegorocznych Absolwentów Wydziałów Nawigacyjnych, Mechanicznych i Elektrycznych bądź ich odpowiedników w strukturze w/w Akademii. Na zwycięzcę czeka marynarska umowa o pracę oraz nagroda pieniężna w wys. 10.000 zł. Pozostali uczestnicy II etapu otrzymają dyplomy poświadczające uczestnictwo.

Ideami stojącymi za ustanowieniem niniejszej nagrody są utrzymanie wysokiej jakości kadr zatrudnianych przez polskich ship managerów na statkach eksploatowanych w żegludze międzynarodowej, jak również przedstawienie przyszłym absolwentom perspektyw zawodowych oferowanych przez działalność ship managementową.

Szczegóły oraz regulamin konkursu:

Termin przesyłania zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. upływa w dniu 11 sierpnia br.