Koło Naukowe Marketingu i PR „The Butterfly Effcet” Akademii Morskiej w Szczecinie startuje z kolejną akcją. W przedsięwzięciu „Nakarm zwierzaka” chcą zgromadzić jak najwięcej karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt.

- Marketing zaangażowany społecznie tzw. cause related marketing, pozwala nam trenować narzędzia z zakresu CSR z uwzględnieniem nie tylko celów marketingowych AM w Szczecinie, ale również potrzeb społecznych – mówi Marta Barańska, Pełnomocnik Rektora ds. Promocji i jednocześnie Opiekun Koła TBE. – Studenci chętnie angażują się w takie działania, bowiem poza nauką mogą nieść wymierną pomoc – dodaje.

Koordynatorka akcji Marta Ważna – bez wahania zgodziła się przyjąć tę funkcję. – Jedyne czego się obawiam, to wizyta w schronisku, jak już będziemy przekazywać zbiórkę. Takie miejsca zawsze bardzo mnie wzruszają – opowiada Marta.

Studenci wrażliwi na los zwierząt chcą zebrać jak najwięcej karmy, koców oraz zabawek i akcesoriów dla psów i kotów. Do akcji może włączyć się każdy – studenci, wykładowcy, pracownicy oraz przyjaciele Akademii Morskiej w Szczecinie.

Ważne INFO:
  1. Zbiórka trwa 5-27 kwietnia.
  2. Miejsce zbiórki – budynek WIET.
  3. Dla kogo? Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej.