Konkurs fotograficzny „Historia napisana zdjęciem”
Na zdjęcia czekamy do 20.04.2017 r.

Zapraszamy studentów Akademii Morskiej do udziału w IX edycji Konkursu Fotograficznego Biura Karier „Historia napisana zdjęciem".
Każdy ze studentów może przesłać max. 2 zdjęcia. Zatem aparaty w dłoń i czekamy na Wasze fotograficzne interpretacje tytułu.

Na zdjęcia czekamy do 20 kwietnia 2017 r.

• Wykonaj lub wybierz maksymalnie dwa swoje zdjęcia, które obrazują temat konkursu "Historia napisana zdjęciem".
  • Wyślij je e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wraz z formularzem zgłoszeniowym lub nagraj na płycie i przynieś wraz z formularzem do pokoju 34 (Wały Chrobrego).
  • Termin nadsyłania zdjęć: do 20 kwietnia 2017 r.
  • Zdjęcia powinny być w jakości pozwalającej na wydruk w formacie A4 z rozdzielczością 300 DPI (minimum 2480x3500).
    Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem.
  • Formularz zgłoszeniowy- pobierz
  • Oświadczenie dotyczące wizerunku- pobierz
    Regulamin konkursu >>>
Nagrody:
I nagroda: Dohle Marine Services: bon podarunkowy o wartości 2000 zł
II nagroda: Polaris Maritime Services: bon podarunkowy o wartości 1600 zł
III nagroda: Unibaltic Sp. z o.o. bon o wartości 1200 zł

Wyróżnienie od Enamor: bon o wartości 1000 zł
Wyróżnienie od SeaMan'sBook - APLIKACJA MOBILNA DLA MARYNARZY: bon o wartości 800 zł
Wyróżnienie od Magemar Polska Sp. z o.o. bon podarunkowy o wartości 500 zł
Wyróżnienie od Seaman: bon o wartości 300 zł
Wyróżnienie od MEC: słownik języka angielskiego oraz bon na przystąpienie do egzaminu Marlins