2 grudnia 2016r w Akademii Morskiej w Szczecinie odbył się pierwszy etap XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych, organizowanej co roku przez Politechnikę Poznańską.

Koordynatorami tej Olimpiady w Akademii Morskiej są mgr Zbigniew Tamilin oraz mgr Agnieszka Misiak.

W pierwszym etapie wzięło udział 56 studentów naszej uczelni ze wszystkich wydziałów i lat. Już 20 grudnia dowiemy się, ilu z nich przejdzie do drugiego, finałowego etapu Olimpiady, i pojedzie do Poznania.

W poprzednim roku aż 2 studentów AM dostało się do ścisłej czołówki 10 laureatów. Miejmy nadzieję, że i w tym roku uzyskamy dobre wyniki.

Trzymajmy więc kciuki za naszych zawodników! (=Fingers crossed for our contestants!:-)